Domki,,Chatki Góralskie ", Rabka, Polija
Atpūtas namiņš – Rabka, Polija

Domki,,Chatki Góralskie "

Set in Rabka in the Lesser Poland region and Bania Thermal Baths reachable within 32 km, Domki, Chatki Góralskie " offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking.

9,0Lieliski · 37 atsauksmesRabka, Polija
  • Līdz 6 viesiem
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Ģimenes numuri
01 / 08
Domki,,Chatki Góralskie ", Rabka, Polija – fotoattēls 3

Laipni lūdzam

Domki,,Chatki Góralskie "

Set in Rabka in the Lesser Poland region and Bania Thermal Baths reachable within 32 km, Domki, Chatki Góralskie " offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking.

The lodge provides guests with a terrace, garden views, a seating area, a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge and a dishwasher, and a private bathroom with shower. There is also a microwave, stovetop and a kettle.

Hiking, skiing and cycling are possible within the area, and Domki, Chatki Góralskie " offers ski-to-door access.

Gorce National Park is 27 km from the accommodation, while Dom pod Trzema Madonnami is 2.4 km away. John Paul II International Kraków–Balice Airport is 76 km from the property.

  • Iecienīta atrašanās vieta – neseni viesi to ir augsti novērtējuši (9,0)
  • Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā
  • Tieša piekļuve slēpošanas trasēm
Reģistrēšanās
No 14:00 līdz 22:00
Izrakstīšanās
Līdz 10:00

Izmitināšana

Numuri un luksa numuri

Domki,,Chatki Góralskie " piedāvā izvēlei 3 numuru veidus.

Kalnu kotedža – Domki,,Chatki Góralskie "

Kalnu kotedža

  • 1 dīvāngulta un 1 liela divguļamā gulta, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 55 m²

This wooden chalet has a balcony, dining area and barbecue. It consists of two rooms.

  • Virtuve
  • Veļas mazgājamā mašīna
  • Tualete
  • Dīvāns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 18
Divu guļamistabu kotedža – Domki,,Chatki Góralskie "

Divu guļamistabu kotedža

  • 3 vienguļamās gultas, 1 divguļamā gulta, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 55 m²

This chalet is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The chalet also has a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this chalet also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds.

  • Virtuve
  • Veļas mazgājamā mašīna
  • Tualete
  • Dīvāns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 17
Kalnu kotedža – Domki,,Chatki Góralskie "

Kalnu kotedža

  • 3 vienguļamās gultas, 3 vienguļamās gultas, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 55 m²

This chalet is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The chalet also has a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this chalet also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 7 beds.

  • Virtuve
  • Veļas mazgājamā mašīna
  • Tualete
  • Dīvāns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 17

Ērtības

Viss, kas jums nepieciešams

Pārdomātas ērtības komfortablai un bezrūpīgai atpūtai.

  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri

Visas ērtības

Vannas istaba

  • Vanna vai duša
  • Koplietošanas tualete
  • Privāta vannas istaba
  • Tualete
  • Duša

Guļamistaba

  • Gultas veļa
  • Drēbju skapis

Skats

  • Skats uz dārzu
  • Skats

Teritorija

  • Vieta piknikam
  • Āra mēbeles
  • Āra ēdamzona
  • Sauļošanās terase
  • Grils
  • Grila aprīkojums
  • Balkons
  • Terase
  • Dārzs

Virtuve

  • Plīts virsma
  • Virtuves piederumi
  • Elektriskā tējkanna
  • Virtuve
  • Veļas mazgājamā mašīna
  • Trauku mazgājamā mašīna
  • Mikroviļņu krāsns
  • Ledusskapis
  • Virtuves zona

Numura iespējas

  • Dīvāngulta
  • Drēbju statīvs

Slēpošana

  • Tieša piekļuve slēpošanas trasēm
  • Slēpošanas skola(Par papildmaksu)
  • Slēpju glabātava

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Par tiem nav jāmaksā.

Aktivitātes

  • Ekskursija vai nodarbība par vietējo kultūru
  • Ekskursijas ar velosipēdu(Par papildmaksu)
  • Pastaigu ekskursijas
  • Riteņbraukšana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Pārgājieni(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Slēpošana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Makšķerēšana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Tenisa korts(Par papildmaksu Ārpus naktsmītnes teritorijas)

Viesistabas zona

  • Ēdamistabas zona
  • Dīvāns
  • Atpūtas zona

Elektronika un tehnoloģijas

  • Plakanā ekrāna televizors

Internets

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Autostāvvieta

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

  • Autostāvvieta uz ielas

Pakalpojumi

  • Privāta reģistrēšanās / izrakstīšanās
  • Ātrā reģistrēšanās / izrakstīšanās
  • Veļas mazgātava

Drošība

  • Piekļuve ar atslēgām

Vispārīgi

  • Norobežota smēķētāju zona
  • Pieejami pretalerģiski numuri
  • Koka vai parketa grīda
  • Flīžu/marmora grīda
  • Apkure
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri

Vispārēja piekļuve

  • Augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm
  • Visa naktsmītne atrodas pirmajā stāvā

Labsajūta

  • Pilna ķermeņa masāža
  • Pludmales krēsli vai zviļņi
  • Karstavota baseins(Par papildmaksu)
  • Masāžas(Par papildmaksu)

Jūsu atpūta gaida

Jūtieties kā mājās

Atpūtieties komfortā un atklājiet, ar ko valdzina Rabka.

Pārbaudīt pieejamību

Atrašanās vieta

Kā mūs atrast

Adrese

ul. Za Raba 2, 34-700 Rabka, Polija

Reģistrēšanās no 14:00 līdz 22:00

Izrakstīšanās līdz 10:00

Kas atrodas tuvumā

Kas atrodas tuvumā

  • Bulwary nad Poniczanką1,6 km
  • Dom pod Trzema Madonnami2,3 km
  • Willa Gwiazda2,4 km
  • Willa Antonina2,6 km
  • Willa Liliana2,6 km
  • Willa Anioł2,6 km
  • Willa Topolówka3,4 km
  • Ratusz13 km
  • Orlik14 km
  • Pomnik Władysława Orkana19 km

Restorāni un kafejnīcas

  • RestorānsVictoria870 m
  • Kafejnīca/bārsMiedzy Słowami1,3 km
  • RestorānsPlaybar Rabka-Zdrój1,8 km

Sabiedriskais transports

  • VilciensChabówka730 m
  • VilciensRabka-Zdrój1,8 km

Tuvākās lidostas

  • Jāņa Pāvila II Starptautiskā Krakovas-Balices lidosta74 km
  • Popradas-Tatru lidosta87 km

Norādīti īsākie aptuvenie attālumi kājām vai ar automašīnu. Faktiskie attālumi var atšķirties.

Noderīgi zināt

Naktsmītnes noteikumi

Noteikumi un praktiska informācija jūsu uzturēšanās laikam naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie ".

Reģistrēšanās

No plkst. 14:00 līdz 22:00

Jums būs laikus jāinformē naktsmītne par savu ierašanās laiku.

Izrakstīšanās

Līdz plkst. 10:00

Bērni un gultas

Noteikumi par bērniem

Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.

Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām

Šajā naktsmītnē nav pieejamas bērnu gultiņas un papildgultas.

Nav vecuma ierobežojumu

Reģistrācijai nav vecuma ierobežojumu

Mājdzīvnieki

Bezmaksas!

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Par tiem nav jāmaksā.

Valodas, kurās runā personāls

angļu, norvēģu un poļu

Svarīga informācija

  • Lūdzu, iepriekš informējiet naktsmītni Domki,,Chatki Góralskie " par savu plānoto ierašanās laiku. Jūs varat to norādīt rezervēšanas laikā īpašo prasību sadaļā vai sazināties tieši ar naktsmītni, izmantojot rezervējuma apstiprinājumā minēto kontaktinformāciju.
  • Uzturoties naktsmītnē kopā ar bērniem, lūdzu, ņemiet vērā, ka naktsmītnei ir juridisks pienākums piemērot nepilngadīgo aizsardzības standartus, lai noteiktu nepilngadīgo personu identitāti un viņu attiecības ar pieaugušo, ar kuru kopā viņi uzturas.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlaties zināt par uzturēšanos naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie ".

Kādas brokastis piedāvā Domki,,Chatki Góralskie "?+

Informācija par brokastīm naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " nav norādīta. Lūdzu, precizējiet to tieši naktsmītnē.

Kādus numurus piedāvā Domki,,Chatki Góralskie "?+

Domki,,Chatki Góralskie " piedāvā šādus numuru veidus: Kalnu kotedža; Divu guļamistabu kotedža; Kalnu kotedža.

Cik viesus var izmitināt Domki,,Chatki Góralskie "?+

Lielākais numurs, ko piedāvā Domki,,Chatki Góralskie ", paredzēts līdz 6 viesiem.

Kādi ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie "?+

Reģistrēšanās: No 14:00 līdz 22:00. Izrakstīšanās: Līdz 10:00.

Vai naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " ir autostāvvieta?+

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

Vai naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " ir Wi-Fi?+

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Vai naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " drīkst uzturēties ar mājdzīvniekiem?+

Bezmaksas! Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Par tiem nav jāmaksā.

Cik maksā uzturēšanās naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie "?+

Cenas naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " ir atkarīgas no jūsu ceļojuma datumiem un izvēlētā numura. Aktuālās cenas skatiet piedāvājumā augstāk.

Vai naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " ir restorāns?+

Naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie " restorāns nav norādīts. Kafejnīcas un restorāni var būt pieejami tuvumā (Rabka).

Kādas ērtības piedāvā Domki,,Chatki Góralskie "?+

Domki,,Chatki Góralskie " piedāvā: bezmaksas autostāvvieta, skats uz dārzu, sauļošanās terase un grils.

Kādās valodās runā naktsmītnē Domki,,Chatki Góralskie "?+

Naktsmītnes Domki,,Chatki Góralskie " personāls runā šādās valodās: angļu, norvēģu un poļu.

Viesu atsauksmes

Ko saka mūsu viesi

9,0

Pamatojoties uz 37 viesu atsauksmēm

Personāls
9,1 no 10
Iespējas
8,5 no 10
Tīrība
8,4 no 10
Komforts
8,7 no 10
Atbilstība cenai
8,7 no 10
Atrašanās vieta
9,0 no 10

“Spędziliśmy przesympatyczny czas w Chatkach Góralskich i z czystym sumieniem polecam to miejsce! Domki są położone w naprawdę cichej i spokojnej okolicy, co pozwala w pełni wypocząć i oderwać się od codziennego zgiełku. Ogromnym plusem jest lokalizacja – z jednej strony kameralna atmosfera, a z drugiej świetny dostęp do sklepów (Biedronka czy Aldi są tuż pod ręką, więc codzienne zakupy to żaden problem). Spacerkiem do Parku Zdrojowego idzie się spokojnym krokiem około 20 minut, co stanowi idealny dystans na codzienną przechadzkę. Gospodarz jest niezwykle miły, pomocny i gościnny – od samego początku dba o to, aby goście czuli się swobodnie. Wewnątrz domku jest bardzo czysto, a wyposażenie w zupełności wystarcza do komfortowego pobytu. Bardzo doceniamy również fakt, że obiekt jest przyjazny zwierzętom – możliwość przyjazdu ze swoim czworonogiem to dla nas ogromny atut. Na pewno będziemy wracać i gorąco polecamy wszystkim szukającym relaksu w Rabce!”

B
BraPolija
Ģimene · 2026. g. jūlijs

“Bardzo miły i pomocny gospodarz. Domek zadbany. Dobrze wyposażony.”

P
PaulinaPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. jūlijs

“Cicha, zaciszna lokalizacja z minimalnym ruchem i sąsiadami, blisko szlaków turystycznych. Dobrze wyposażony domek z ciepłą atmosferą, pełnym komfortem i pięknymi widokami.”

W
WojciechPolija
Ģimene · 2026. g. janvāris

“Kontakt z właścicielem obiektu jest naprawdę świetny. Pan Jan to bardzo serdeczny człowiek, który dba o komfort gości przez cały czas pobytu a to ostatnio coraz rzadsze.”

M
MichałPolija
Ģimene · 2025. g. augusts

“Domek posiadał wszystko co potrzeba do funkcjonowania jak u siebie w domu. Czysto, wszystkie potrzebne akcesoria kuchenne w tym zmywarka i pralka. W dzień domek przynosił ochłodzenie w upalne dni, a w nocy było ciepło i przytulnie. Właściciel domków jest osobą bardzo pomocna i miła, gdy czegoś potrzebowaliśmy zawsze służył radą. Teren bardzo duży, cisza, spokój, komfort i odpoczynek od miasta. Całość oceniam rewelacyjnie! Bardzo dziękuję za wspaniały pobyt! :)”

K
KamilaPolija
Ģimene · 2025. g. jūlijs

“Excellent place to stay 👌”

J
JerzyApvienotā Karaliste
WITH_FRIENDS · 2026. g. februāris

“Páčilo sa nám všetko, ubytovanie bolo super čisté upratané aj prostredie bolo krásne. Chata bola super aj zariadená nechýbalo na nič.”

K
KlaudiaSlovākija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. septembris

“Domeček v klidné lokalitě, dětské hřiště za jednou z chatek, příjemný a velmi ochotný majitel.”

P
PavlaČehija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. augusts

Jūsu ceļojums sākas šeit

Sāciet savu atpūtu

Iepazīstiet, ar ko valdzina Domki,,Chatki Góralskie ". Nodrošiniet sev labāko cenu un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Rezervēt tagad

Labākās cenas garantija